Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Fundacja
Aktualności
Promocja Talentów
Koncerty
Konkursy
Kursy mistrzowskie
Inne
Festiwale
Muzyczne Forum Młodych
Kronika
Galeria
Sponsorzy
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Koncerty z cyklu "Promocja talentu"

24 sierpnia 2004 r.
Sala Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot
16-letnia skrzypaczka Marta Pawłowska
Polska Filharmonia Kameralna
Wojciech Rajski - dyrygent

20 lipca 2003 r.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku
15-letni pianista Kirył Keduk
Polska Filharmonia Kameralna
Wojciech Rajski - dyrygent

 

Koncerty - nagrody

19 grudnia 2005 r.
Pianistka Rieko Nezu, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, laureatka V nagrody na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego, który odbył się w Bydgoszczy w dniach 6-18 listopada 2004 r.

21 października 2005 r.
Kościół Parafii Zesłania Ducha Św., Sopot - Brodwino/Kamienny Potok
Koncert jest realizacją nagrody jaką Adam Mokrus uzyskał podczas IV festiwalu MUSICA FESTA GEDANIAE, organizowanego przez FBB Musica Mundi w sierpniu 2004.

11 października 2004 r.
Sala Kameralna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Pianista Michał Pietrzak, student Akademii Muzycznej w Warszawie, laureat I nagrody na Międzynarodowym Konkursie Młodych Pianistów "Arthur Rubinstein in memoriam", który odbył się w Bydgoszczy w dniach 16-25 kwietnia 2004 r.

 

Inne koncerty

29 maja 2007
W Ambasadzie RP w Londynie odbył się koncert zwycięzcy plebiscytu Publiczności I-ej edycji Muzycznego Forum Mlodych ? Grzegorza Piotra Kołodzieja (baryton ), któremu akompaniowała Olga Nechyporenko.

29 kwietnia 2007
W Sali Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku odbył się koncert MUZYKA WŁOSKIEGO BAROKU, w wykonaniu Marka Caudle'a - mistrza wiolonczeli barokowej i violone. Na drugiej wiolonczeli barokowej towarzyszyła mu Anna Lisiewicz, dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Pendereckiego, laureatka  Pomorskiej Nagrody Artystycznej za Debiut Roku 2000, a obecnie uczennica Marka Caudle'a. Na arcylutni basso continuo realizowała jedna z najlepszych polskich lutnistek - Milena Dobroć z Krakowa.

21 lipca 2006 r.
Kościół św.Jana
Koncert charytatywny na rzecz odbudowy spalonego kościoła św. Katarzyny w Gdańsku z udziałem pianisty Pawła Kowalskiego oraz kwartetu smyczkowego PRIMA VISTA

16 czerwca 2004 r.
Ambasada Polska w Londynie
Koncert w wykonaniu pianisty Michała Krężlewskiego i skrzypka Karola Strzeleckiego, maturzystów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku

10 czerwca 2003 r.
Ambasada Polska w Londynie
Recital fortepianowy Kiryła Keduka